" Elcom Elektronik Yazılım Ltd. Şti
Direk Numara
0850 305 5013

Muayene Otomasyonu demosunu indirip, kullanabilirsiniz

Sıçaklık ve Nem Ölçer(Isı Nem Ortam takibi ve aşı net sistemi entegreli)

Cihazların ve yazılımın temel özellikleri
1) %99 doğruluk garantisi,
2) Veritabanı kurum bünyesinde,
3) Sıcaklık + Nem Ölçümü paralel,
4) Kurulumsuz, tak çalıştır.
5) Bir Baz istasyonuna 999 bağlantı seçeneğiyle,
6) Kablosuz Bağlantı,
7) Tüm Ağdan Kontrol Edilebilir ve Yönetilebilir,
8) Elektrik & Şarj + Pil Ünitesi Destekli,
9) Wireless Bağlantısı sabit ve erişilmez frekanslıdır,
10) Başka sinyallerden etkilenmez
11) E POSTA gönderme: Sıcaklık alt kriteri altına düştüğünde, “x numaralı … yerin / kişinin cihazının sıcaklık değeri normal aralın altındadır” veya üst aralığın ütüne çıkarsa da; “x numaralı … yerin / kişinin cihazının sıcaklık değeri normal aralın üstündedir” mesajı gönderir
Aynı e-postayı Nem değerleri için de gönderir
12) SMS Gönderme: Sıcaklık ve Nem için ek ikinci kriterdir. Değer, E-Posta değerinin altındaki ikinci basmak olan kritik seviyeyi aşar ise, bu defa gen EPOSTA, hem de SMS birlikte gönderir.
13) Pil Ünitesi: Cihazlarda dilerseniz şarj edilebilir pilleri de kullanabilirsiniz. Elektrik kesilmelerinde devreye girer. Fakat normal kalite kriterlerinde 5 dk aralıklarla kayıt yapacağından, bu 5 dk içinde muhakkak basit elektrik arızası giderilir. Daha uzun elektrik arızası olur ise, cihaz -99 mesajı verir(“x numaralı … yerin / kişinin cihazı bağlantı dışlıdır, elektrik veya pil bağlantısı yoktur “ mesajı gelir. (Bu mesaj e-postadır. SMS kısmı ayarlardan opsiyonludur)
14) Pil zayıflaması, elektik kesilmesi gibi basit ve iletişim sorunun olan zamanlarda ise cihaz -85 değeri verir. “Cihaz bağlı fakat iletişim kuramamaktadır. Elektrik kesilmesi veya voltaj sıkışması var” gibi mesajlar gelir. (Bu mesaj e-postadır. SMS kısmı ayarlardan opsiyonludur)
15) Sinyal sistemi: Kapalı devre, dışarıya sinyal vermez veya dışarından sinyal almaz, kendi baz frekansından başka cihazla iletişim kurmaz.
17) Garanti: Cihazın düşme, kırılma vb gibi durumlara karşı garantisi yoktur. Bunların dışında, farklı etkilerle zarar görmesi (Elektrik, voltaj, su, vb gibi) garanti kapsamındadır. Fakat darp görmüş ürünlerin de tamiri mümkün değildir. Zira, board ve boarda takılmış entegrelerle, bu entegrelere yüklenmiş yazılımlarla çalışan, küçük ve sık entegre yapıya sahiptir. Kırılma aşamalarında, entegrelerin bacaklarına kadar zarar görme durumları, o entegrelerin tamirini zorlaştırmaktadır. Dış kablo, ürün dış kutusu vb kısımlar ise tamir edilebilmektedir. Entegreleri bastırdığımız Odak Baskı Devre firmasında (şuan bir tek orada bu kadar küçükleri yaptırabiliyoruz.) board tamiri makineleri bulunmamaktadır.
18) Tüm bilgi, arşiv ve veritabanı kuruma teslim edilmekte, dışarıdan erişim veya bilgilerin dışarıya gitmesi söz konusu değildir. Sadece SMS servisi Türk Telekom ile yapılmaktadır.